Learn English with Diana

Učíme se Anglicky s Dianou

Happy Diana Hencl

Published: July 17th, 2017

Seznamte se s Dianou

Způsob, jak rodilá mluvčí anglického jazyka prostřednictvím umění přistupuje k výuce angličtiny není náhoda. Diana Henclová je rodilá mluvčí, která v USA vystudovala na Universitě Montevallo, AL a prospěla s vyznamenáním v Cum Laude v oboru umění a historie. Svou lektorskou kariéru zahájila před více než dvaceti lety, kdy obdržela odborné osvědčení TEFL.


Anglické lekce s Dianou jsou obohacené přátelskou osobností a barevnost jižních států Severní Ameriky. Na jedné straně rodiny má kořeny od prababičky z kmene Cherokee a na druhé měla prababičku z kmene Blackfoot. Dianiny prarodiče Mauldin zahráli svou roli při civilní válce mezi Jihem a Severem, kde ve státě Mississippi se vzbouřili a na straně otroků byli obklíčeni celým Jihem. O rodině Mauldin se píše v knize "The Free State of Jones" od Victoria E. Bynum, na základě které byl natočen film jménem "Free State of Jones", od režiséra Gery Ross a v hlavní s Matthew McConaughey.


V dobrodružném mládí Dianu k nám přilákalo umění a cestu napříč Evropou plánovala již od střední školy. Do krásy České republiky se Diana ihned zamilovala a po ukončení své cesty Evropou zůstala u nás. Zde se rozhodla zakořenit, začít rodinu a vychovat svých pět dětí. Výukou angličtiny se Diana zabývá více než 20 let protože ráda sdílí své nadšení a znalosti svému okolí. Svým studentům přizpůsobuje výuku tak, aby lépe seděla osobnosti žáka a požadovanému pokroku v ovládání angličtiny. S Dianou můžete nechat nudnou učebnici doma, jelikož jste se přišli bavit a učit se anglicky s Dianou.


Diana připravila speciální kurz, díky kterému si po deseti týdnech přinesete domů kousky umění, které jste stvořili. Lze předpokládat že na minimálně jeden kus budete fakt pyšní. Při pohledu na výstavnou tvorbu budou znít ozvěny příjemně strávených hodin angličtiny a sem tam se vám hlavou proženou inspirující anglické konverzace. Zvýšením důvěry v ovládání jazyka budete bez váhání připraveni na návštěvu uctívaných hostů a se sebevědomím budete moct popsat, co ta tvorba pro vás znamená.


Blog napsal: Marek Hencl